KÖRMEND kosárlabda utánpótlás
A KÖRMENDI KOSÁRLABDÁÉRT Közhasznú Egyesület honlapja
bckormend.hu


Nyitólap

U12 Körmendi Törpördögök - BAyern München
Békécsaba 2010
felhasználó:
jelszó:

1. forduló alsó ház 2021.02.14. Körmend

Körmendi Törpördögök / B  -  Zalakerámia ZTE  KK        56 - 41

(15-11, 12-13, 11-6, 18-11)

Jv.: Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs

 

Varga Zétény 12, Darvas Milán 8, Gujtman Milán 8, Bugár Rajmonund 6, Németh Zsolt 15, Giczi Noel -, Darázs Dániel -, Marton Balázs 5, Horváth András -,  Cserfalvi Ármin -, Gecse Áron 2, Belényes Levente -,

 

Kanizsai Vadmacskák  -  Körmendi Törpördögök / B           30  -  78

(5-14, 13-23, 4-16, 8-25)

Jv.: Schneider Bertold, Dr. Popgyákunik Balázs

 

Varga Zétény 3, Darvas Milán 27, Gujtman Milán 9, Bugár Rajmonund 13, Németh Zsolt 9, Giczi Noel 8, Darázs Dániel 7, Marton Balázs -, Horváth András -,  Cserfalvi Ármin 1, Gecse Áron 1, Belényes Levente -,


1. forduló felső ág 2021.02.13. Sopron

Körmendi Törpördögök  A  - Soproni Tigrisek           81 - 42

(21-11, 25-9, 12-14, 23-8)

Jv.. Hernicz Balázs, Szlávik Bence

 

Dékány Boján 13, Hegedüs Áron 5, Vilics Botond 10, Morsics Máté 11, Banks George 6, Farkas Balázs 6,  Varga Zétény 2, Németh Zsolt 7, Darvas Milán 6, Horváth Zétény 9, Marton Balázs -, Gujtman Milán 1,

 

OSE Oroszlánok  -  Körmendi Törpördögök  A         53 - 67

(13-12, 11-19, 19-16, 10-20)

Jv.. Buzai Patrik, Szlávik Bence

 

Dékány Boján 18, Hegedüs Áron 1, Vilics Botond 15, Morsics Máté 12, Banks George 9, Farkas Balázs 2,  Varga Zétény -, Németh Zsolt -, Darvas Milán 1, Horváth Zétény 8, Marton Balázs -, Gujtman Milán 1,


4. forduló 2021.01.23. Körmend

Körmendi Törpördögök  A- Ricsilla                 91 - 40

(24-7, 20-3, 27-16, 20-14)

Jv.: Schneider Bertold, Bognár Tamás 

 

Dékány Boján 22, Hegedüs Áron 17, Vilics Botond 8, Morsics Máté 2, Banks George 12, Farkas Balázs 6,  Varga Zétény 2, Németh Zsolt 13, Darvas Milán 3, Bugár Rajmound 1, Marton Balázs 2, Gujtman Milán 3,

 

Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök /A           42 - 76

14-14, 3-19, 13-25, 12-18)

Jv.: Kiss Márton, Bognár Tamás

 

Dékány Boján 17, Hegedüs Áron 3, Vilics Botond 5, Morsics Máté 6, Banks George 8, Farkas Balázs 4,  Varga Zétény 1, Németh Zsolt 14, Darvas Milán 9, Darázs Dániel 1,  1, Marton Balázs 3, Gujtman Milán 5,

 

Körmendi Törpördögök / B - Zalakerámia ZTE KK          53 - 62

(10-15, 25-14, 9-20, 9-13)

Jv.: Magyar Gyöngyi, Németh Balázs

 

Varga Zétény 8, Darvas Milán 8, Gujtman Milán 6, Bugár Rajmonund 3, Németh Zsolt 17, Giczi Noel 4, Darázs Dániel 3, Major András 1, Horváth András -,  Cserfalvi Ármin 1, Gecse Áron 1, Csiza Bence 1,

 

Zalaegerszegi KTE  -  Körmendi Törpördögök / B          39 - 73

8-15, 14-21, 6-21, 11-16)

Jv.: Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs

 

Varga Zétény 16, Darvas Milán 12, Gujtman Milán 2, Bugár Rajmonund 15, Németh Zsolt 12, Giczi Noel 5, Darázs Dániel 7, Major András 1, Horváth András 1,  Cserfalvi Ármin 1, Gecse Áron 1, Csiza Bence -,


3. forduló 2020.12.13. Körmend

Körmendi Törpördögök  A  -  Zalakerámia ZTE KK             106 - 44

(20-5, 30-18, 22-10, 34-11)

Jv.: Schneider Bertold, Dr. Popgyákunik Balázs

 

Dékány Boján 23, Hegedüs Áron 11, Morsics Máté 9, Banks George 6, Farkas Balázs 8,  Varga Zétény 7, Németh Zsolt 8, Darvas Milán 18, Bugár Rajmound -, Marton Balázs 9, Gujtman Milán 7,

 

Ifjú Sólymok  -  Körmendi Törpördögök  A        48 - 70

(10-14, 17-23, 2-16, 19-17)

Jv.: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs

 

Dékány Boján 20, Hegedüs Áron 3, Morsics Máté 7, Banks George -, Farkas Balázs 6,  Varga Zétény 6, Németh Zsolt 10, Darvas Milán 2, Bugár Rajmound 1,  Marton Balázs 4, Gujtman Milán 10,


3. forduló 2020.12.06. Zalaszentgrót

Körmendi Törpördögök  B -  Ricsilla          63 - 87

(12-22, 17-26, 20-24, 14-15)

Jv.: Földesi Ádám, Novák Marcell

 

Varga Zétény 5, Darvas Milán 20, Gujtman Milán 5, Bugár Rajmonund 19, Giczi Noel -, Darázs Dániel 8, Major András 1, Horváth András 1,  Cserfalvi Ármin 2, Belényes Levente 2,

 

Hévíz SK  -  Körmendi Törpördögök / B         53 - 59

(10-16, 21-10, 13-13, 9-20)

Jv. Földesi Ádám, Novák Marcell

 

Varga Zétény 2, Darvas Milán 10, Gujtman Milán 17, Bugár Rajmonund 5, Giczi Noel 11, Darázs Dániel 8, Major András -, Horváth András 2,  Cserfalvi Ármin 1, Belényes Levente 3,


2. forduló 2020.11.08. Körmend

Körmendi Törpördögök / A -  Ricsilla                  93 - 44

(15-7, 21-6, 19-12, 31-12, félidei büntetők: 7-7)

Jv.: Kiss Márton, Antoni Márk

 

Dékány Boján 22, Hegedüs Áron 23, Morsics Máté 13, Banks George 6, Farkas Balázs 6,  Varga Zétény 3, Németh Zsolt 5, Darvas Milán 2, Bugár Rajmound -, Marton Balázs 12, Gujtman Milán 1,

 

Ifjú Sólymok  -  Körmendi Törpördögök / A           65 - 79

(23-17, 11-25, 16-15, 7-14, félidei büntetők: 8-8)

Jv.: Kiss Márton, Schneider Bertold,

 

Dékány Boján 25, Hegedüs Áron 8, Morsics Máté 23, Banks George 9, Farkas Balázs 5,  Varga Zétény 1, Németh Zsolt 3, Darvas Milán 1, Bugár Rajmound 2, Marton Balázs 2, Gujtman Milán -,

 

Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök / B          56 - 42

(13-8, 12-9, 6-9, 16-10, félidei büntetők: 9-6)

Jv.: Bognár Tamás, Dr. Popgyákunik Balázs,

 

Varga Zétény 1, Darvas Milán 17, Gujtman Milán 7, Bugár Rajmonund 2, Németh Zsolt 8, Giczi Noel 3, Belényes Levente 1, Horváth András 1,  Cserfalvi Ármin -, Gecse Áron 3, Csiza Bence -,

 

Körmendi Törpördögök / B  -  Zalaegerszegi KTE             70  - 46

(22-13, 15-2, 18-8, 13-19, félidei büntetők: 2-4)

Jv.. Bognár Tamás, Schneider Bertold

 

Varga Zétény 24, Darvas Milán 17, Gujtman Milán -, Bugár Rajmonund 2, Németh Zsolt 19, Giczi Noel 8, Belényes Levente -, Horváth András -,  Cserfalvi Ármin -, Gecse Áron -, Csiza Bence -,


1. forduló 2020.10.11. Körmend

Körmendi Törpördögök /A  -  Zalakerámia ZTE KK            69 - 22

(14-7, 18-3, 19-7, 16-2, félidei büntetők: 2-3)

Jv.: Bognár Tamás, Ugróczky Péter

 

Dékány Boján 21, Hegedüs Áron 13, Morsics Máté 12, Banks George 7, Varga Zétény 6, Németh Zsolt 4, Vilics Botond 3, Darvas Milán 2, Bugár Rajmound 1, Marton Balázs -, Darázs Dániel -,

 

Ifjú Sólymok  -  Körmendi Törpördögök / A          45 - 55

(10-9, 10-16, 15-4, 6-21, félidei büntetők 4-5)

Jv.: Bognár Tamás, Schneider Bertold,

 

Dékány Boján 18, Hegedüs Áron 1, Morsics Máté 7, Banks George 2, Varga Zétény 4, Németh Zsolt 6, Vilics Botond 10, Darvas Milán 2, Bugár Rajmound 1, Marton Balázs 3, Darázs Dániel 1,

 

Körmendi Törpördögök / B  -  Tapolcai Sárkányok       67 - 38

(21-2, 18-14, 8-15, 16-2, félidei büntetők: 4-5)

Jv.. Magyar Gyöngyi, Dr. Popgyákonik Balázs

 

Varga Zétény 20, Darvas Milán 18, Bugár Rajmonund 9, Németh Zsolt 8, Giczi Noel 6, Darázs Dániel 4, Horváth Máté 1, Belényes Levente 1, Horváth András- Cserfalvi Ármin -, Gecse Áron -,

 

Kanizsai Kalózok  -  Körmendi Törpördögök / B           0 - 2     (38 - 69)

(10-11, 10-12, 2-25, 13-12, félidei büntetők: 3-9)

Jv.: Németh Balázs, Dr. Popgyákonik Balázs

 

Varga Zétény 14, Darvas Milán 15, Bugár Rajmonund 13, Németh Zsolt 5, Giczi Noel 8, Darázs Dániel 9, Horváth Máté -, Belényes Levente 2, Horváth András 1, Cserfalvi Ármin 1, Gecse Áron 1,


 

szezon: