KÖRMEND kosárlabda utánpótlás
A KÖRMENDI KOSÁRLABDÁÉRT Közhasznú Egyesület honlapja
bckormend.hu


Nyitólap

Békécsaba 2010
2008-2009 szezon
felhasználó:
jelszó:

Bajnoki menetrend

U11-ES CSAPAT:

1. forduló 2018.10.28. Zrinyi Gimnázium , Zalaegerszeg Rákóczi u.30.

09.00.-10.00. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök / A

10.15.-11.15. Böjtös-BAU-Ricsilla /A  -  Zalakerámia ZTE KK

11.30.-12.30. Körmendi Törpördögök / A  -  Böjtös-BAU-Ricsilla /A

 

2. forduló 2018.11.25. Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium

09.00.-10.00. Körmendi Törpördögök / A  -  Ifjú Sólymok

10.15.-11.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A  -  Körmendi Törpördögök / A 

11.30.-12.30. Ifjú Sólymok  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A 

 

3. forduló 2019.01.19. Tapolca Kazinczy Tagintézmény, Kazinczy tér 3.

10.00.-11.00. Tapolcai Sárkányok  -  Tapolcai Gazellák

11.15.-12.15. Zalakarosi Fókák  -  Körmendi Törpördögök / B

12.30.-13.30. Vesztesek

13.45.-14.45. Győztesek

 

3. forduló 2019.01.20. Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium

10.00.-11.00. Körmendi Törpördögök / A  -  Zalakerámia ZT KK /A

11.15.-12.15. Ifjú Sólyomfiókák  - Körmendi Törpördögök / A

12.30.-13.00. Zalakerámia ZT KK /A  -  Ifjú Sólyomfiókák

 

4. forduló 2019.02.09.-10.

5. forduló 2019.03.02.-03.

6. forduló 2019.03.23.-24.

7. forduló 2019.04.13.-14.

8. forduló 2019.05.04.-05.

 

U12-ES CSAPAT:

1. forduló 2018. 10.07. Körmend, Városi Sportcsarnok

10.00.-11.15. Körmendi Törpördögök /A  -  Zalakerámia ZTE KK

11.30.-12.45. Böjtös- Bau-Ricsilla /A  -  Körmendi Törpördögök / A

13.00.-14.15. Zalakerámia ZTE KK  - Böjtös- Bau-Ricsilla /A

 

2. forduló 2018.11.17. Zalaegerszeg, Eötvös Ált. Ist.

10.00.-11.15. Körmendi Törpördögök /A - Ifjú Sólymok

11.30.-12.45. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök /A

13.00.-14.15. Ifjú Sólymok  -  Zalakerámia ZTE KK

 

2. forduló 2018.11.18. Körmend

10.00.-11.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla - Körmendi Törpördögök /B

11.30.-12.45. Celldömölki Góliátok  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla

13.00.-14.15. Körmendi Törpördögök /B  - Celldömölki Góliátok

 

3. forduló 2018.12.09. Zalaegerszeg, Zrinyi Ált. Isk. Rákóczi u. 30.

09.00.-10.15. Körmendi Törpördögök / A  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A

10.30.-11.45. Ifjú Sólymok  -  Körmendi Törpördögök / A

12.00.-13.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A  -  Ifjú Sólymok

13.30.-14.45. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Zalalövő  -  Körmendi Törpördögök /B

15.00.-16.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Egervár-Teskánd - BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Zalalövő 

16.30.-17.45. Körmendi Törpördögök /B  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Egervár-Teskánd

 

4. forduló 2019.01.27. Zalaegerszeg, Zrinyi Gimnázium

09.00.-10.15. Körmendi Törpördögök / A  -  Zalakerámia ZTE KK

10.30.-11.45. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A  - Körmendi Törpördögök / A

12.00.-13.15. Zalakerámia ZTE KK  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A

 

4. forduló 2019.01.26. Tapolca Kazinczy Tagintézmény, Kazinczy tér

10.00.-11.15. Tapolcai Sárkányok  -  Körmendi Törpördögök /B

11.30.-12.45. Soproni Darazsak Akadémia / D  -  Tapolcai Sárkányok

13.00.-14.15. Körmendi Törpördögök /B  -  Soproni Darazsak Akadémia / D

 

5. forduló 2019.02.16.-17.

6. forduló 2019.03.09.-10.

7. forduló 2019.03.30.-31.

8. forduló 2019.04.27.-28.

 

U14-ES CSAPAT:

1. forduló 2018.09.16. Oroszlány Krajnik sportcsarnok

11.30.-13.00. OSE Lions „A"  -  Soproni Tigrisek

13.30.-15.00. Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia / B

15.30.-17.00. Vesztesek

17.30.-19.00. Győztesek

 

2. forduló 2018.10.14. Zalaegerszeg Eötvös Általános Iskola

10.00.-11.30. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök

12.00.-13.30. Dávid Kornél KA  -   Szombathelyi SI

14.00.-15.30. Vesztesek

16.00.-17.30. Győztesek

 

3. forduló 2018.11.18. Zalaegerszeg Eötvös Általános Iskola

10.00.-11.30. Körmendi Törpördögök  -  Zalakerámia ZTE KK /B

12.00.-13.30. OSE Lions  -  Soproni Tigrisek

14.00.-15.30. Vesztesek

16.00.-17.30. Győztesek

 

4. forduló 2018.12.08. Körmend

09.30.-11.00. Szombathelyi SI / A  -  Szombathelyi SI / B

11.30.-13.00. Körmendi Törpördögök -  Zalakerámia ZTE KK/ B

13.30.-15.00. Vesztesek

15.30.-17.00. Győztesek

 

1. főtábla forduló 2019.01.19.-20. Körmend

Szombat:

18.00.-19.30. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törprödögök

20.00.-21.30. Kosárlabda Akadémia Pécs  -  KKS Boys

Vasárnap:

10.00.-11.30. KKS Boys  -  Zalakerámia ZTE KK

11.45.-13.15. Kosárlabda Akadémia Pécs  -  Körmendi Törprödögök

15.30.-17.00. Körmendi Törprödögök  -  KKS Boys

17.15.-18.45. Zalakerámia ZTE KK  -  Kosárlabda Akadémia Pécs

 

2. főtábla forduló 2019.02.02.-03.

3. főtábla forduló 2019.02.23.-24.

4. főtábla forduló 2019.03.16.-17.

5. főtábla forduló 2019.04.06.-07.

6. főtábla forduló 2019.04.27.-28.

 

U16-OS CSAPAT:

1. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2018.09.08.-09. Szombathely

Szombat:

11.00.-12.30. Szombathelyi SI / A  -  Dombóvári KS KE "A"

12.45.-14.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Újpest MT /A

17.00.-18.30. Újpest MT /A  -  Szombathelyi SI / A

18.45.-20.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Dombóvári KS KE "A"

Vasárnap:

09.30.-11.00.  Dombóvári KS KE "A"  -  Újpest MT /A

11.15.-12.45. Szombathelyi SI / A   -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

2. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért  2018.09.29.-09.30. Körmend

Szombat:

11.00.-12.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  GYKSE Szekszárd

12.45.-14.15. Budapesti Honvéd  -  Győri KC

17.00.-18.30. Győri KC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

18.45.-20.15. Budapesti Honvéd -  GYKSE Szekszárd

Vasárnap:

09.30.-11.00. GYKSE Szekszárd  -  Győri KC

11.15.-12.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök   -  Budapesti Honvéd

 

Kiemelt Kadett bajnokság alapszakasz:

  1. 2018.10.07.15.00. Kosárlabda Akadémia Pécs - AKMÉ Körmendi Törpördögök
  2. 2018.10.12. 18.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  PVSK Nemzeti Akadémia
  3. 2018.10.18. 18.30. GYKSE Szekszárd  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  4. 2018.10.21. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kaposvár KK
  5. 2018.10.28. 13.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni SI
  6. 2018.11.15. 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Szombathelyi SI
  7. 2018.11.18. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ZTE KK
  8. 2018.11.24. 14.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs
  9. 2018.12.01. 16.00. PVSK Nemzeti Akadémia -  AKMÉ Körmendi Törpördögök módosított
  10. 2018.12.11. 16.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  GYKSE Szekszárd módosított
  11. 2018.12.21. 16.30. Kaposvári KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök módosított
  12. 2019.01.10. 17.45. Soproni SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  13. 2019.01.12. 11.00. Szombathelyi SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  14. 2019.01.17. 17.00. ZTE KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

U18-AS CSAPAT:

Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2018.09.15.-16.

Szombat:

11.00.-12.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök -  Zsíros Akadémia

12.45.-14.15. Elite Basket  -  Kecskemét Akadémia

17.00.-18.30. Kecskemét Akadémia  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

18.45.-20.15. Elite Basket   -  Zsíros Akadémia

Vasárnap:

09.30.-11.00.  Zsíros Akadémia  - Kecskemét Akadémia

11.15.-12.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök   -  Elite Basket 

 

Kiemelt Junior bajnokság alapszakasz:

  1. 2018.10.06. 14.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ALBA Fehérvár
  2. 2018.10.09. 19.30. FALCO KC Szombathely -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  3. 2018.10.14. 11.00. Soproni SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  4. 2018.10.17. 15.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni Tigrisek
  5. 2018.10.21. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  VASAS Akadémia  
  6. 2018.10.24. 14.00. Kosárlaba Akadémia Pécs  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  7. 2018.10.28. 11.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ZTE KK
  8. 2018.11.14. 17.30. Soproni Tigrisek  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  9. 2018.11.18. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  FALCO KC Szombathely
  10. 2018.11.28. 15.30. Alba Fehérvár  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  11. 2018.12.17. 20.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni SI módosított
  12. 2018.12.09. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs
  13. 2018.12.12. 17.00. ZTE KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  14. 2018.12.16. 15.00. VASAS Akadémia -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

Felsőházi rájátszás:

  1. 2019.01.30. 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Szolnok
  2. 2019.02.03. 15.00. Budapesti Honvéd  - AKMÉ Körmendi Törpördögök
  3. 2019.02.10. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Debreceni EAC
  4. 2019.02.17. 15.00. MAFC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök 
  5. 2019.02.24. 15.30. Szolnok - AKMÉ Körmendi Törpördögök
  6. 2019.03.03. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Budapesti Honvéd
  7. 2019.03.10. 17.00. Debreceni EAC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  8. 2019.03.17. 14.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  - MAFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Körmend város

Perfect Média

Büki Gyógyfürdő

Kristilla Kft.

Tímár és Társa Kft.

Robert-Trans Kft.

Babati Húsfeldolgozó

Korona Cukrászat

Loreal