KÖRMEND kosárlabda utánpótlás
A KÖRMENDI KOSÁRLABDÁÉRT Közhasznú Egyesület honlapja
bckormend.hu


Nyitólap

Békécsaba 2010
2008-2009 szezon
felhasználó:
jelszó:

Bajnoki menetrend

U11-ES CSAPAT:

1. forduló 2018.10.28. Zrinyi Gimnázium , Zalaegerszeg Rákóczi u.30.

09.00.-10.00. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök / A

10.15.-11.15. Böjtös-BAU-Ricsilla /A  -  Zalakerámia ZTE KK

11.30.-12.30. Körmendi Törpördögök / A  -  Böjtös-BAU-Ricsilla /A

 

2. forduló 2018.11.25. Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium

09.00.-10.00. Körmendi Törpördögök / A  -  Ifjú Sólymok

10.15.-11.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A  -  Körmendi Törpördögök / A 

11.30.-12.30. Ifjú Sólymok  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A 

 

3. forduló 2019.01.19. Tapolca Kazinczy Tagintézmény, Kazinczy tér 3.

10.00.-11.00. Tapolcai Sárkányok  -  Tapolcai Gazellák

11.15.-12.15. Zalakarosi Fókák  -  Körmendi Törpördögök / B

12.30.-13.30. Vesztesek

13.45.-14.45. Győztesek

 

3. forduló 2019.01.20. Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium

10.00.-11.00. Körmendi Törpördögök / A  -  Zalakerámia ZT KK /A

11.15.-12.15. Ifjú Sólyomfiókák  - Körmendi Törpördögök / A

12.30.-13.00. Zalakerámia ZT KK /A  -  Ifjú Sólyomfiókák

 

4. forduló 2019.02.10. Körmend, Városi Sportcsarnok

09.00.-10.00. Körmendi Törpördögök / A  -  Böjtös- Bau-Ricsilla /A

10.15.-11.15. Ifjú Sólyomfiókák  - Körmendi Törpördögök / A

11.30.-12.30. Böjtös- Bau-Ricsilla /A  -  Ifjú Sólyomfiókák

13.00.-14.00. Tapolcai Gepárdok  -  Hévíz SK

14.15.-15.15. Körmendi Törpördögök / B  - Tapolcai Gepárdok

15.30.-16.30. Hévíz SK  -  Körmendi Törpördögök / B

 

5. forduló 2019.03.02. Körmend, Városi Sportcsarnok

09.00.-10.00. Körmendi Törpördögök /A  -  Zalakerámia ZTE KK / A

10.15.-11.15. Ifjú Sólymok  -  Körmendi Törpördögök /A 

11.30.-12.30. Zalakerámia ZTE KK / A  -  Ifjú Sólymok

 

5. forduló 2019.03.03. Körmend, Városi Sportcsarnok

09.30.-10.30. Zalakarosi Fókák  -  Körmendi Törpördögök / B

10.45.-11.45. Egeszsegi Zsebibabák  -  Zalakarosi Fókák

12.00.-13.00. Körmendi Törpördögök / B  -  Egeszsegi Zsebibabák

 

6. forduló 2019.03.23. Tapolca, Kazinczy Ferenc Tagintézmény

10.00.-11.00. Körmendi Törpördögök / B  -  Tapolcai Vadmacskák

11.15.-12.15. Hévíz Sk  -  Körmendi Törpördögök / B

12.30.-13.30. Tapolcai Vadmacskák  -  Hévíz Sk 

 

6. forduló 2019.03.24. Zalaegerszeg, Zrinyi Gimnázium

09.00.-10.00. Körmendi Törpördögök / A - Böjtös- Bau-Ricsilla Lányok

10.15.-11.15. Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök / A

11.30.-12.30. Böjtös- Bau-Ricsilla Lányok - Ifjú Sólymok

 

7. forduló 2019.04.13. Zalaegerszeg Eötvös Ált. Isk. Köztársaság u. 68.

09.00.-10.00. Körmendi Törpördögök / A - Zalakerámia ZTE KK

10.15.-11.15. Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök / A

11.30.-12.30. Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok

 

7. forduló 2019.04.14. Körmend

11.30.-12.30. Egerszegi Zsebibabák  -  Körmendi Törpördögök / B

12.45.-13.45. Tapolcai Gepárdok - Egeszsegi Zsebibabák

14.00.-15.00. Körmendi Törpördögök / B  -  Tapolcai Gepárdok

 

Nyugati régiós fiú/vegyes jamboree 2019.05.04. Alba Regia Sportcsarnok,Székesfehérvár Gáz u 19.

11.00.-12.15. OSE Simák - Körmendi Törpördögök "A"
12.30.-13.45. KASI "B" - DKKA Darazsak
14.00.-15.15. 3. helyért
15.30.-16.45. Döntő

 

8. forduló 2019.05.11. Zalakaros, Móra Ferenc Ált. Isk. Liget u. 28.

09.00.-10.00. Zalakarosi Fiókák  -  Kanizsai Kalózok

10.15.-11.15. Körmendi Törpördögök / B  - Zalakarosi Fiókák

11.30.-12.30. Kanizsai Kalózok  -  Körmendi Törpördögök / B

 

ORSZÁGOS JAMBOREE 2019.05.31.-06.02. SOPRON

 

U12-ES CSAPAT:

1. forduló 2018. 10.07. Körmend, Városi Sportcsarnok

10.00.-11.15. Körmendi Törpördögök /A  -  Zalakerámia ZTE KK

11.30.-12.45. Böjtös- Bau-Ricsilla /A  -  Körmendi Törpördögök / A

13.00.-14.15. Zalakerámia ZTE KK  - Böjtös- Bau-Ricsilla /A

 

2. forduló 2018.11.17. Zalaegerszeg, Eötvös Ált. Ist.

10.00.-11.15. Körmendi Törpördögök /A - Ifjú Sólymok

11.30.-12.45. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök /A

13.00.-14.15. Ifjú Sólymok  -  Zalakerámia ZTE KK

 

2. forduló 2018.11.18. Körmend

10.00.-11.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla - Körmendi Törpördögök /B

11.30.-12.45. Celldömölki Góliátok  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla

13.00.-14.15. Körmendi Törpördögök /B  - Celldömölki Góliátok

 

3. forduló 2018.12.09. Zalaegerszeg, Zrinyi Ált. Isk. Rákóczi u. 30.

09.00.-10.15. Körmendi Törpördögök / A  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A

10.30.-11.45. Ifjú Sólymok  -  Körmendi Törpördögök / A

12.00.-13.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A  -  Ifjú Sólymok

13.30.-14.45. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Zalalövő  -  Körmendi Törpördögök /B

15.00.-16.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Egervár-Teskánd - BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Zalalövő 

16.30.-17.45. Körmendi Törpördögök /B  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla Egervár-Teskánd

 

4. forduló 2019.01.27. Zalaegerszeg, Zrinyi Gimnázium

09.00.-10.15. Körmendi Törpördögök / A  -  Zalakerámia ZTE KK

10.30.-11.45. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A  - Körmendi Törpördögök / A

12.00.-13.15. Zalakerámia ZTE KK  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A

 

4. forduló 2019.01.26. Tapolca Kazinczy Tagintézmény, Kazinczy tér

10.00.-11.15. Tapolcai Sárkányok  -  Körmendi Törpördögök /B

11.30.-12.45. Soproni Darazsak Akadémia / D  -  Tapolcai Sárkányok

13.00.-14.15. Körmendi Törpördögök /B  -  Soproni Darazsak Akadémia / D

 

1. Felsőház forduló 2019.02.17. Körmend

09.30.-10.45. Körmendi Törpördögök / A  -  Soproni Sportiskolás Bivalyok

11.00.-12.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A  -  Körmendi Törpördögök / A

12.30.-13.45. Soproni Sportiskolás Bivalyok  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla /A

 

1. Alsóház forduló 2019.02.17. Körmend

14.00.-15.15. Körmendi Törpördögök /B  -  Tapolcai Sárkányok

15.30.-16.45. Zalaegerszegi Kosárlabda TE  -  Körmendi Törpördögök /B 

17.00.-18.15. Tapolcai Sárkányok  -  Zalaegerszegi Kosárlabda TE

 

2. Alsóház forduló 2019.03.09. Zalaegerszeg Zrinyi Gimnázium

09.00.-10.15. Zalakerámia ZTE KK / B  -  Körmendi Törpördögök /B

10.30.-11.45. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla  Zalaszentgrót - Zalakerámia ZTE KK / B

12.00.-13.15. Körmendi Törpördögök /B  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla  Zalaszentgrót

 

2. Felsőház forduló 2019.03.10. Zalaegerszeg Zrinyi Gimnázium

11.00.-12.15. Körmendi Törpördögök / A  -  Soproni Tigrisek

12.30.-13.45. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A  -  Körmendi Törpördögök / A 

14.00.-15.15. Soproni Tigrisek  -  BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A

 

3. Alsóág  forduló 2019.03.30. Zalaegerszeg, Zrinyi Gimnázium

10.00.-11.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla lányok - Körmendi Törpördögök / B

11.30.-12.45. Kanizsai Kalózok - BÖJTÖS-BAU-Ricsilla lányok

13.00.-14.15. Körmendi Törpördögök / B  -  Kanizsai Kalózok

 

3. Felsőház forduló 2019.03.31. Sopron, Soproni Szakképző és Villamossági Isk, Ferenczy J. u. 7.

10.00.-11.15. BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A  - Soproni Sportiskolás Bivalyok

11.30.-12.45. Körmendi Törpördögök / A - BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A

13.00.-14.15. Soproni Sportiskolás Bivalyok  -  Körmendi Törpördögök / A

 

4. Alsóág  forduló 2019.04.27. Nagykanizsa Thury SZKI Ady u. 29.

13.00.-14.15. Körmendi Törpördögök /B  - Harcos Sólymok

14.30.-15.45. Kanizsai Kalózok  -  Körmendi Törpördögök /B 

16.00.-17.15. Harcos Sólymok  -  Kanizsai Kalózok

 

4. Felsőház forduló 2019.04.28. Körmend

09.00.-10.15. Körmendi Törpördögök - BÖJTÖS-BAU-Ricsilla / A

10.30.-11.45. Soproni Sportiskolás Bivalyok  -  Soproni Tigrisek

12.00.-13.15. Vesztesek

13.30.-14.45. Győztesek

 

ORSZÁGOS JAMBOREE   2019.05.17.-19. Rátgéber Akadémia Pécs, Megyeri út.

 

U14-ES CSAPAT:

1. forduló 2018.09.16. Oroszlány Krajnik sportcsarnok

11.30.-13.00. OSE Lions „A"  -  Soproni Tigrisek

13.30.-15.00. Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia / B

15.30.-17.00. Vesztesek

17.30.-19.00. Győztesek

 

2. forduló 2018.10.14. Zalaegerszeg Eötvös Általános Iskola

10.00.-11.30. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök

12.00.-13.30. Dávid Kornél KA  -   Szombathelyi SI

14.00.-15.30. Vesztesek

16.00.-17.30. Győztesek

 

3. forduló 2018.11.18. Zalaegerszeg Eötvös Általános Iskola

10.00.-11.30. Körmendi Törpördögök  -  Zalakerámia ZTE KK /B

12.00.-13.30. OSE Lions  -  Soproni Tigrisek

14.00.-15.30. Vesztesek

16.00.-17.30. Győztesek

 

4. forduló 2018.12.08. Körmend

09.30.-11.00. Szombathelyi SI / A  -  Szombathelyi SI / B

11.30.-13.00. Körmendi Törpördögök -  Zalakerámia ZTE KK/ B

13.30.-15.00. Vesztesek

15.30.-17.00. Győztesek

 

1. főtábla forduló 2019.01.19.-20. Körmend

Szombat:

18.00.-19.30. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törprödögök

20.00.-21.30. Kosárlabda Akadémia Pécs  -  KKS Boys

Vasárnap:

10.00.-11.30. KKS Boys  -  Zalakerámia ZTE KK

11.45.-13.15. Kosárlabda Akadémia Pécs  -  Körmendi Törprödögök

15.30.-17.00. Körmendi Törprödögök  -  KKS Boys

17.15.-18.45. Zalakerámia ZTE KK  -  Kosárlabda Akadémia Pécs

 

2. főtábla forduló 2019.02.02.-03. Budapest Őrmezei Általános Iskola, Menyecske u. 2.

Szombat:

11.00.-12.30. Zsíros Kosárlabda Akadémia - Dombóvári KS

12.45.-14.15. MAFC   -  Körmendi Törprödögök

17.00.-18.30. Körmendi Törprödögök  -  Zsíros Kosárlabda Akadémia

18.45.-20.15. MAFC   -  Dombóvári KS

Vasárnap:

09.30.-11.00. Dombóvári KS  - Körmendi Törprödögök

11.15.-12.45. Zsíros Kosárlabda Akadémia  -  MAFC

 

3. főtábla forduló 2019.02.23.-24. Széchenyi Gimnázium Tornacsarnok ( Pécs, Koller u. 5.)

Szombat:

11.00.-12.30. PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia /A - Kosárlabda Akadémia Pécs / A

12.45.-14.15. Körmendi Törprödögök  -  ASE  / A

17.00.-18.30. ASE  / A  -  PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia /A

18.45.-20.15. Körmendi Törprödögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs / A

Vasárnap:

09.30.-11.00. PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia /A   - Körmendi Törprödögök

11.15.-12.45. Kosárlabda Akadémia Pécs / A  -  ASE  / A 

 

4. főtábla forduló 2019.03.16.-17. Körmend

Szombat:

11.00.-12.30. Körmendi Törprödögök  -  Soproni SI

12.45.-14.15. Kiskunfélegyházi TSI  -  Nyíregyházi SC

17.00.-18.30. Nyíregyházi SC  -  Körmendi Törprödögök

18.45.-20.15. Kiskunfélegyházi TSI  -  Soproni SI

Vasárnap:

09.30.-11.00. Soproni SI  -  Nyíregyházi SC

11.15.-12.45. Körmendi Törprödögök  -  Kiskunfélegyházi TSI

 

5. főtábla forduló 2019.04.06.-07. Körmend

Szombat:

11.00.-12.30. Körmendi Törprödögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs

12.45.-14.15. Soproni Tigrisek  -  Budapesti Honvéd KA

17.00.-18.30.  Soproni Tigrisek  -  Kosárlabda Akadémia Pécs

18.45.-20.15. Budapesti Honvéd KA  -  Körmendi Törprödögök

Vasárnap:

09.30.-11.00. Kosárlabda Akadémia Pécs  -  Budapesti Honvéd KA

11.15.-12.45. Körmendi Törprödögök  -  Soproni Tigrisek

 

6. főtábla forduló 2019.04.27.-28. Jászberény

Szombat:

11.00.-12.30. MEAFC  -  Körmendi Törprödögök

12.45.-14.15. Nyíregyházi Kék Cápák  -  Lehel KS

17.00.-18.30. Lehel KS  -  MEAFC

18.45.-20.15. Nyíregyházi Kék Cápák  -   Körmendi Törprödögök

Vasárnap:

09.30.-11.00. Körmendi Törprödögök  -  Lehel KS

11.15.-12.45. MEAFC  -  Nyíregyházi Kék Cápák

 

ORSZÁGOS " B " DÖNTŐ   2019.05.25.-27.

2019.május 25. szombat

11.00 SZOLNOKI KA/A – MEAFC-JEZSUITA (A) (FOSD-2011)

13.00 KISS LENKE KA/A – MAFC/A (B) (FOSD-2012)

15.00 SZOMBATHELYI SI – DÁVID KORNÉL KA/A (C) (FOSD-2013)

17.00 ATOMERŐMŰ SE/A – KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK (D) (FOSD-2014)

 

2019. május 26. vasárnap

09.00 A vesztes – B vesztes (E) (FOSD-2015)

11.00 C vesztes – D vesztes (F) (FOSD-2016)

13.00 A győztes – B győztes (G) (FOSD-2017)

17.00 C győztes – D győztes (H) (FOSD-2018)

 

2019. május 27. hétfő

11.00 E vesztes – F vesztes (FOSD-2019)

13.00 E győztes – F győztes (FOSD-2020)

15.00 G vesztes – H vesztes (FOSD-2021)

17.00 G győztes – H győztes (FOSD-2022)

 

U16-OS CSAPAT:

1. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2018.09.08.-09. Szombathely

Szombat:

11.00.-12.30. Szombathelyi SI / A  -  Dombóvári KS KE "A"

12.45.-14.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Újpest MT /A

17.00.-18.30. Újpest MT /A  -  Szombathelyi SI / A

18.45.-20.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Dombóvári KS KE "A"

Vasárnap:

09.30.-11.00.  Dombóvári KS KE "A"  -  Újpest MT /A

11.15.-12.45. Szombathelyi SI / A   -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

2. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért  2018.09.29.-09.30. Körmend

Szombat:

11.00.-12.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  GYKSE Szekszárd

12.45.-14.15. Budapesti Honvéd  -  Győri KC

17.00.-18.30. Győri KC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

18.45.-20.15. Budapesti Honvéd -  GYKSE Szekszárd

Vasárnap:

09.30.-11.00. GYKSE Szekszárd  -  Győri KC

11.15.-12.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök   -  Budapesti Honvéd

 

Kiemelt Kadett bajnokság alapszakasz:

  1. 2018.10.07.15.00. Kosárlabda Akadémia Pécs - AKMÉ Körmendi Törpördögök
  2. 2018.10.12. 18.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  PVSK Nemzeti Akadémia
  3. 2018.10.18. 18.30. GYKSE Szekszárd  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  4. 2018.10.21. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kaposvár KK
  5. 2018.10.28. 13.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni SI
  6. 2018.11.15. 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Szombathelyi SI
  7. 2018.11.18. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ZTE KK
  8. 2018.11.24. 14.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs
  9. 2018.12.01. 16.00. PVSK Nemzeti Akadémia -  AKMÉ Körmendi Törpördögök módosított
  10. 2018.12.11. 16.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  GYKSE Szekszárd módosított
  11. 2018.12.21. 16.30. Kaposvári KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök módosított
  12. 2019.01.10. 17.45. Soproni SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  13. 2019.01.12. 11.00. Szombathelyi SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  14. 2019.01.17. 17.00. ZTE KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

Kiemelt alsóházi rájátszás a döntőbe kerülésért:

  1. 2019.02.19. 18.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Alba Fehérvár
  2. 2019.02.26. 17.00. Dombóvári KS  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  3. 2019.03.03. 15.00. Kosárlabda Akadémia Pécs-AKMÉ Körmendi Törpördögök módosított
  4. 2019.03.08. 15.30. Alba Fehérvár  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  5. 2019.03.13. 16.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Dombóvári KS
  6. 2019.03.24. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs

 

Keresztjáték a keleti csoporttal:

  1. 2019.04.02. 18.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Zsíros Kőbánya Kosárlabda Akadémia
  2. 2019.04.10. 18.00. Zsíros Kőbánya Kosárlabda Akadémia  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

ORSZÁGOS " B " DÖNTŐ 2019.05.10.-12.

2019. május 10. péntek

11:00 ZALAKERÁMIA ZTE KK/A – VÁSÁRHELYI KOSÁRSULI/A (A)

13:00 ALBA FEHÉRVÁR/A – BUDAPESTI HONVÉD/A (B)

15:00 AKMÉ KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK  – KECSKEMÉTI KA (C)

17:00 DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE – SZOMBATHELYI SI KA/A (D)

 

2019. május 11. szombat

9:00 A vesztes -  B vesztes (E)

11:00 C vesztes – D vesztes (F)

13:00 A győztes – B győztes (G)

17:00 C győztes – D győztes (H)

 

2019. május 12. vasárnap

11:00 E vesztes – F vesztes

13:00 E győztes – F győztes

15:00 G vesztes – H vesztes

17:00 G győztes – H győztes

 

 

U18-AS CSAPAT:

Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2018.09.15.-16.

Szombat:

11.00.-12.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök -  Zsíros Akadémia

12.45.-14.15. Elite Basket  -  Kecskemét Akadémia

17.00.-18.30. Kecskemét Akadémia  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

18.45.-20.15. Elite Basket   -  Zsíros Akadémia

Vasárnap:

09.30.-11.00.  Zsíros Akadémia  - Kecskemét Akadémia

11.15.-12.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök   -  Elite Basket 

 

Kiemelt Junior bajnokság alapszakasz:

  1. 2018.10.06. 14.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ALBA Fehérvár
  2. 2018.10.09. 19.30. FALCO KC Szombathely -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  3. 2018.10.14. 11.00. Soproni SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  4. 2018.10.17. 15.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni Tigrisek
  5. 2018.10.21. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  VASAS Akadémia  
  6. 2018.10.24. 14.00. Kosárlaba Akadémia Pécs  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  7. 2018.10.28. 11.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ZTE KK
  8. 2018.11.14. 17.30. Soproni Tigrisek  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  9. 2018.11.18. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  FALCO KC Szombathely
  10. 2018.11.28. 15.30. Alba Fehérvár  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  11. 2018.12.17. 20.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni SI módosított
  12. 2018.12.09. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs
  13. 2018.12.12. 17.00. ZTE KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  14. 2018.12.16. 15.00. VASAS Akadémia -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

Kiemelt felsőházi rájátszás:

  1. 2019.01.30. 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Szolnok
  2. 2019.02.03. 15.00. Budapesti Honvéd  - AKMÉ Körmendi Törpördögök
  3. 2019.02.10. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Debreceni EAC
  4. 2019.02.17. 15.00. MAFC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök 
  5. 2019.02.24. 15.30. Szolnok - AKMÉ Körmendi Törpördögök
  6. 2019.03.01 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Budapesti Honvéd
  7. 2019.03.10. 17.00. Debreceni EAC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  8. 2019.03.17. 14.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  - MAFC

 

ORSZÁGOS DÖNTŐ 2019.04.04.-07. SZOLNOK

2019. április 4. (csütörtök)
9:00 BUDAPESTI HONVÉD – KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK (FOJD-1011)
11:00 ALBA FEHÉRVÁR – DEBRECENI KA (FOJD-1012)
13:00 SZOLNOKI KA – MAFC (FOJD-1013)
15:00 VASAS AKADÉMIA – KA PÉCS (FOJD-1014)
16:45 Ünnepélyes megnyitó
17:30 BUDAPESTI HONVÉD – DEBRECENI KA (FOJD-1015)
19:30 KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK – ALBA FEHÉRVÁR (FOJD-1016)

2019. április 5. (péntek)
9:00 KA PÉCS – SZOLNOKI KA (FOJD-1017)
11:00 VASAS AKADÉMIA – MAFC (FOJD-1018)
13:00 DEBRECENI KA – KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK (FOJD-1019)
15:00 ALBA FEHÉRVÁR – BUDAPESTI HONVÉD (FOJD-1020)
17:00 MAFC – KA PÉCS (FOJD-1021)
19:00 SZOLNOKI KA – VASAS AKADÉMIA (FOJD-1022)

2019. április 6. (szombat)
10:00 „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E] (FOJD-1023)
12:00 „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F] (FOJD-1024)
14:00 „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G] (FOJD-1025)
16:00 „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H] (FOJD-1026)

2019. április 7. (vasárnap)
9:00 „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért] (FOJD-1027)
11:00 „E” győztes – „F” győztes [5. helyért] (FOJD-1028)
13:00 „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért] (FOJD-1029)
15:00 „G” győztes – „H” győztes [1. helyért] (FOJD-1030)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Körmend város

Perfect Média

Büki Gyógyfürdő

Kristilla Kft.

Tímár és Társa Kft.

Robert-Trans Kft.

Babati Húsfeldolgozó

Korona Cukrászat

Loreal