KÖRMEND kosárlabda utánpótlás
A KÖRMENDI KOSÁRLABDÁÉRT Közhasznú Egyesület honlapja
bckormend.hu


Nyitólap

Békécsaba 2010
2008-2009 szezon
felhasználó:
jelszó:

Bajnoki menetrend

U11-ES CSAPAT:

  1. forduló 2018.10.27.-28.
  2. forduló 2018.11.24.-25.
  3. forduló 2019.01.19.-20.
  4. forduló 2019.02.09.-10.
  5. forduló 2019.03.02.-03.
  6. forduló 2019.03.23.-24.
  7. forduló 2019.04.13.-14.
  8. forduló 2019.05.04.-05.

 

 

 

U12-ES CSAPAT:

  1. forduló 2018.10.06.-07.
  2. forduló 2018.10.17.-18.
  3. forduló 2018.12.08.-09.
  4. forduló 2019.01.26.-27.
  5. forduló 2019.02.16.-17.
  6. forduló 2019.03.09.-10.
  7. forduló 2019.03.30.-31.
  8. forduló 2019.04.27.-28.

 

 

 

U14-ES CSAPAT:

1. forduló 2017.09.16. Szombathely Nagy Lajos Gimnázium

11.30.-13.00. OSE Lions „A"  -  Soproni Tigrisek

13.30.-15.00. Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia / B

15.30.-17.00. Vesztesek

17.30.-19.00. Győztesek

 

2. forduló 2018.10.13.-14.

3. forduló 2018.11.17.-18.

4. forduló 2018.12.08.-09.

1. főtábla forduló 2019.01.12.-13.

2. főtábla forduló 2019.02.02.-03.

3. főtábla forduló 2019.02.23.-24.

4. főtábla forduló 2019.03.16.-17.

5. főtábla forduló 2019.04.06.-07.

6. főtábla forduló 2019.04.27.-28.

 

U16-OS CSAPAT:

1. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2018.09.08.-09. Szombathely

Szombat:

11.00.-12.30. Szombathelyi SI / A  -  Dombóvári KS KE "A"

12.45.-14.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Újpest MT /A

17.00.-18.30. Újpest MT /A  -  Szombathelyi SI / A

18.45.-20.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Dombóvári KS KE "A"

Vasárnap:

09.30.-11.00.  Dombóvári KS KE "A"  -  Újpest MT /A

11.15.-12.45. Szombathelyi SI / A   -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

2. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért  2018.09.29.-09.30. Körmend

Szombat:

11.00.-12.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  GYKSE Szekszárd

12.45.-14.15. Budapesti Honvéd  -  Győri KC

17.00.-18.30. Győri KC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

18.45.-20.15. Budapesti Honvéd -  GYKSE Szekszárd

Vasárnap:

09.30.-11.00. GYKSE Szekszárd  -  Győri KC

11.15.-12.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök   -  Budapesti Honvéd

 

Kiemelt Kadett bajnokság alapszakasz:

 

 

 

U18-AS CSAPAT:

Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2018.09.15.-16.

Szombat:

11.00.-12.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök -  Zsíros Akadémia

12.45.-14.15. Elite Basket  -  Kecskemét Akadémia

17.00.-18.30. Kecskemét Akadémia  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

18.45.-20.15. Elite Basket   -  Zsíros Akadémia

Vasárnap:

09.30.-11.00.  Zsíros Akadémia  - Kecskemét Akadémia

11.15.-12.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök   -  Elite Basket 

 

Kiemelt Junior bajnokság alapszakasz:

  1. 2018.10.06. 14.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ALBA Fehérvár
  2. 2018.10.09. 19.30. FALCO KC Szombathely -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  3. 2018.10.14. 11.00. Soproni SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  4. 2018.10.17. 15.45. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni Tigrisek
  5. 2018.10.21. 11.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  VASAS Akadémia   ??????
  6. 2018.10.24. 14.00. Kosárlaba Akadémia Pécs  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  7. 2018.10.28. 11.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ZTE KK
  8. 2018.11.14. 17.30. Soproni Tigrisek  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  9. 2018.11.18. 17.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  FALCO KC Szombathely
  10. 2018.11.28. 15.30. Alba Fehérvár  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  11. 2018.12.01. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Soproni SI
  12. 2018.12.09. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs
  13. 2018.12.12. 17.00. ZTE KK  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök
  14. 2018.12.16. 15.00. VASAS Akadémia -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Körmend város

Perfect Média

Büki Gyógyfürdő

Kristilla Kft.

Tímár és Társa Kft.

Robert-Trans Kft.

Babati Húsfeldolgozó

Korona Cukrászat

Loreal