KÖRMEND kosárlabda utánpótlás
A KÖRMENDI KOSÁRLABDÁÉRT Közhasznú Egyesület honlapja
bckormend.hu


Nyitólap

Békécsaba 2010
2008-2009 szezon
felhasználó:
jelszó:

Bajnoki menetrend

U11-ES CSAPAT:

1. forduló 2017.10.14. Zalaegerszeg, Eötvös József Ált. Isk.

09.00.-10.00. Zalakerámia ZTE KK  -  Kalózok

10.10.-11.10. Körmendi Törpördögök / A  -  Zalakerámia ZTE KK

11.20.-12.20. Kalózok  -  Körmendi Törpördögök / A

 

2. forduló 2017.11.18.-19.

3. forduló 2017.12.09.-10.

4. forduló 2018.01.20.-21.

5. forduló 2018.02.10.-11.

6. forduló 2018.03.03.-04.

7. forduló 2018.04.07.-08.

8. forduló 2018.05.05.-06.

 

 

U12-ES CSAPAT:

2017.09.01.-02. Vetési Imre Nemzetközi emléktorna Sopron 

2017. 09.01. Péntek

16.30.-17.15. Körmendi Törpördögök

 

2017.09.02. Szombat

11.00.-12.15. Körmendi Törpördögök  -  VASAS Akadémia

15.00.-16.15. Körmendi Törpördögök  -  Inter Bratislava

 

1. forduló 2017.10.07. szombat Szombathely Nagy Lajos Gimnázium

09.30.-10.45. Zalakerámia ZTE KK  -  Körmendi Törpördögök / A

11.00.-12.15. Ifjú Sólymok -  Zalakerámia ZTE KK

12.30.-13.45. Körmendi Törpördögök / A  -  Ifjú Sólymok

 

Mini Zsiráf Kupa Zalaegerszeg 2017.10.21.-22. Ostoros Munkacsarnok

szombat:

13.30.-14.45. Csáktornya - Körmendi Törpördögök

16.30.-17.45. Körmendi Törpördögök  -  SZOKA

vasárnap:

09.00.-10.15. 5. helyért

10.30.-11.45. 3. helyért

12.00.-13.15. 1. helyért

 

2. forduló 2017.11.11.-12.

3. forduló 2017.12.02.-03.

4. forduló 2018.01.13.-14.

5. forduló 2018.02.03.-04.

6. forduló 2018.02.24.-25.

7. forduló 2018.03.24.-25.

8. forduló 2018.04.14.-15.

 

 

U14-ES CSAPAT:

1. forduló 2017.09.16. Szombathely Nagy Lajos Gimnázium

10.30.-12.00. Dávid Kornél KA „A"  -  Körmendi Törpördögök 

12.30.-14.00. Soproni SI "A" – Szombathelyi SI KA "A"

15.00.-16.30. Vesztesek

17.00.-18.30. Győztesek

 

2. forduló 2017.10.08. Körmend

09.30.-11.00. Körmendi Törpördögk  -  Soproni Tigrisek

11.15.-12.45. OSE Lions  -  Győri KC

14.30.-16.00. Vesztesek

16.15.-17.45. Győztesek

 

Mini Zsiráf Kupa Zalaegerszeg 2017.10.21.-22. Ostoros Munkacsarnok

szombat:

09.00.-10.15. Körmendi Törpördögök  -  ZTE KK

15.00.-16.15. Csáktornya  -  Körmendi Törpördögök 

vasárnap:

08.30.-től  időpont később egyeztetve

 

3. forduló 2017.10.28.-29.

 

4. forduló 2017.11.25.-26.

 

1. főtábla forduló 2017.12.16.-17.

 

2. főtábla forduló 2018.01.27.-28.

 

3. főtábla forduló 2018.02.17.-18.

 

4. főtábla forduló 2018.03.10.-11.

 

5. főtábla forduló 2018.04.07.-08.

 

6. főtábla forduló 2018.05.05.-06.

 

 

U16-OS CSAPAT:

1. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért 2076.09.09.-10. Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium (Szombathi István u. 12.).

Szombat:

11.00.-12.30. Debreceni KA "A"  -  Kecskeméti KA "A"

12.45.-14.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Békési SZSK

17.00.-18.30. Békési SZSK  -  Debreceni KA "A

18.45.-20.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kecskeméti KA "A"

Vasárnap:

09.30.-11.00. Kecskeméti KA "A"  - Békési SZSK

11.15.-12.45. Debreceni KA "A  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

2. Selejtező forduló a kiemelt bajnokságba kerülésért  2017.09.30.-10.01. Körmend

Szombat:

11.00.-12.30. Kiss Lenke KS  -  OSE Lions A

12.45.-14.15. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Győri KC

17.00.-18.30. Győri KC  - Kiss Lenke KS

18.45.-20.15. Akmé Körmendi Törpördögök  -  OSE Lions A

Vasárnap:

09.30.-11.00. OSE Lions A  -  Győri KC

11.15.-12.45. Kiss Lenke KS  -  Akmé Körmendi Törpördögök

 

Kiemelt Kadett bajnokság alapszakasz:

  1. 2017.10.06. 17.30. Soproni SI  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök / péntek
  2. 2017.10.07. 13.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  MAFC  / szombat
  3. 2017.10.18. 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  - Szombathelyi SI /A  /szerda módosított
  4. 2017.10.22. 12.30. Kosárlabda Akadémia Pécs - AKMÉ Körmendi Törpördögök  / vasárnap
  5. 2017.10.26. 15.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  ALBA Fehérvér / A  / csütörtök
  6. 2017.11.11. 12.00. Budapesti Honvéd/A  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök  /  szombat
  7. 2017.11.19. 16.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -Soproni SI/A  /  vasárnap
  8. 2017.11.24. 16.30. Szombathelyi SI / A  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök  /  péntek
  9. 2017.11.26. 15.00. Zalakerámia ZTE KK-AKMÉ Körmendi Törpördögök/vasárnap módosított
  10. 2017.12.03. 16.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs / vasárnap
  11. 2017.12.07. 15.30. ALBA Fehérvár  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök  / csütörtök
  12. 2017.12.09. 14.00. MAFC / A  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök  /  szombat
  13. 2018.01.14. 15.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  - Budapesti Honvéd / A  /  vasárnap
  14. 2018.01.21. 16.00. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Zalakerámia ZTE KK  /  vasárnap

 

U18-AS CSAPAT:

2017.09.22.-23.-24. Nemzetközi Göcsej Kupa Zalaegerszeg

Péntek:

18.00.-19.30. AKMÉ Körmendi Törpördögök  -  Zalakerámia ZTE KK

Szombat:

09.30.-11.00. Kengur Zenica  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök

Vasárnap:

11.15.-12.45. DEAC  -  AKMÉ Körmendi Törpördögök 

 

Kiemelt Junior bajnokság alapszakasz:

  1. 2017.10.01. 14.30. Akmé Körmendi Törpördögök  -  VASAS Akadémia   /  vasárnap
  2. 2017.10.03. 15.30. ALBA Fehérvár  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /  kedd
  3. 2017.10.15. 16.30. Kosárlabda Akadémia Pécs  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /  vasárnap módosított
  4. 2017.10.20. 20.00. Akmé Körmendi Törpördögök  -  Budaőrsi DSE /A  /  péntek
  5. 2017.10.24. 20.00. Akmé Körmendi Törpördögök  -  FALCO KC  /  kedd
  6. 2017.10.29. 16.00. Zalakerámia ZTE KK  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /  vasárnap
  7. 2017.11.08. 20.00. Akmé Körmendi Törpördögök  -  Soproni KC  /  szerda
  8. 2017.11.12. 16.00. VASAS Akadémia  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /  vasárnap
  9. 2017.11.16. 20.00. Akmé Körmendi Törpördögök  -  ALBA Fehérvár  /  csütörtök
  10. 2017.11.22. 15.00. FALCO KC  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /  szerda
  11. 2017.11.29. 15.30. Akmé Körmendi Törpördögök  -  Kosárlabda Akadémia Pécs  /  szerda 
  12. 2017.12.02. 16.00. Budaőrsi DSE /A  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /  szombat
  13. 2017.12.10. 16.00. Akmé Körmendi Törpördögök  -  Zalakerámia ZTE KK  /  vasárnap
  14. 2017.12.13. 17.30. Soproni SI  -  Akmé Körmendi Törpördögök  /szerda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Körmend város

Perfect Média

Büki Gyógyfürdő

Kristilla Kft.

Tímár és Társa Kft.

Robert-Trans Kft.

Babati Húsfeldolgozó

Korona Cukrászat

Loreal